www.zsstochov.cz

Pan ředitel této školy nás oslovil sám na podzim roku 2011. Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Stochov se nachází ve Středočeském kraji. Škola měla původně zastaralé webové stránky, které již nesplňovaly požadavky, které od nich škola očekávala. V tuto chvíli prezentují nejen informace o škole a výuce, ale také se rozhodli vydávat elektronicky školní časopis Cvrček.

www.zsvelkenemcice.eu

Základní škola ve Velkých Němčicích leží poblíž Břeclavi v Jihomoravském kraji. Tuto menší školu jsme oslovili přímo my. Škola měla původně webové stránky na www.skolniweb.cz, což je projekt staršího data, který využívají hlavně malokapacitní školy. V současnosti se správě stránek věnuje přímo pan ředitel, které je také pravidelně aktualizuje.

www.skolahora.cz

Webové stránky této krásné základní školy z Krásné Hory nad Vltavu jsme spustili v červnu roku 2012. Konce školního roku jsou pro ředitele i učitele vždy náročné, proto se proces vzniku těchto stránek natáhl na téměř dva měsíce. To ovšem ničemu nevadilo, protože škola získala nové webové stránky, které jsou plně funkční. Paní ředitelka vyvíjela maximum spolupráce pro to, aby škola získala pěkný web.

www.zsmokra.cz

Pan ředitel projevil zájem o nový školní web již na podzim roku 2011, ale praktická realizace se přesunula až na přelom května a června roku 2012. Zadání bylo jednoduché – jednoduché webové stránky s minimem grafické ztvárnění. V tuto chvíli o stránky pečuje pověřený pan učitel a postupně plní web informacemi.

Demo systému

Vyzkoušejte si bezplatné demo systému. Spustit

Koordinátor projektu

petra-mikulaskova

Vážení kolegové a kolegyně, jmenuji se Petra Mikulášková a stejně jako vy působím jako učitel. Vystudovala jsem SPgŠ v Boskovicích, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Následně jsem se vydala cestou vysokoškolského studia v Brně na PdF MU v oboru Učitelství speciální pedagogiky a technické a informační výchovy pro 2. stupeň ZŠ.

Ráda bych vám touto cestou pomohla uvést v život váš vlastní školní web, který se stane jedním z mnoha pojítek mezi vámi a vaším okolím.