O projektu "Weby pro školy a školky"

Chcete, aby se nové školní webové stránky staly projektem, který bude na 100% splněn, ale máte obavy, že dodavatelská firma nedostojí plně svých závazků? Základem úspěchu i vzájemné spokojenosti je komunikace a snaha neustále se ptát. Proto se nás ptejte, nevíte-li si s něčím rady.

Weby pro školy a školky jsou projekt, jehož cílem  je:

• vybudování optimálních webových stránek školám, které je potřebují a které o ně usilují
  • zlepšení image škol, které žijí trendem digitálních technologií
  • otevření školy široké veřejnosti prostřednictvím webových stránek
O projektu

Protože koordinátorkou projektu je osoba s pedagogickým vzděláním i praxí, tak víme, že čas pedagogů je drahocenný. Právě z tohoto důvodu je součástí zhotovené webové stránky editovací nástroj, pro jehož obsluhu stačí základní znalosti práce s PC a textovým editorem MS Word. Díky tomuto editovacímu nástroji – Redakčnímu systému Naweb – budete moci měnit obsah svých webových stránek:

• Můžete zveřejňovat školní dokumenty – ŠVP, záznamy ze Školní rady, jídelníček.
  • Můžete umisťovat fotky i videa ze školních akcí.
  • Můžete měnit počet a znění položek navigace stránek (menu).
  • Můžete aktualizovat školní jídelníček, aktuální rozvrh hodin či suplované hodiny.
  • Můžete upozorňovat na důležité informace a zprávy prostřednictvím aktualit.

Na co se nás nejčastěji ptáte? Zodpověděli jsme na vaše nejčastější dotazy.

Spočítejte si svoje měsíční náklady na provoz vaší školní webové prezentace.

Demo systému

Vyzkoušejte si bezplatné demo systému. Spustit

Koordinátor projektu

petra-mikulaskova

Vážení kolegové a kolegyně, jmenuji se Petra Mikulášková a stejně jako vy působím jako učitel. Vystudovala jsem SPgŠ v Boskovicích, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Následně jsem se vydala cestou vysokoškolského studia v Brně na PdF MU v oboru Učitelství speciální pedagogiky a technické a informační výchovy pro 2. stupeň ZŠ.

Ráda bych vám touto cestou pomohla uvést v život váš vlastní školní web, který se stane jedním z mnoha pojítek mezi vámi a vaším okolím.